Rodzaje zabiegów » Reiki

Reiki

Pamiętam pierwsze spotkanie z REIKI i moje początki.

Pojechałam na wczasy "dla nawiedzonych". Poza bardzo dobrym kontaktem ze zwierzętami, roślinami i kamieniami nie wiedziałam nic o żadnych energiach. Pojechałam, żeby coś poznać, czegoś się nauczyć. Nie było wtedy książek o Reiki, ani zresztą innych też. Można było nabyć powielaczowe pozycje "spod lady" w Towarzystwie Psychotronicznym.

Któregoś dnia wczasów nagle bez żadnego powodu spuchła mi ręka. Puchła z szybkością nadmuchiwanego balonu. Wtedy ktoś powiedział: idź do tego pokoju, tam jest dziewczyna poreiki. Co to znaczy "poreiki" ? Posłusznie poszłam i powiedziałam, co usłyszałam. Podniosła się dziewczyna i położyła mi obie dłonie na spuchniętej ręce. Potrzymała chwilę i zapytała: czujesz ciepło? Przytaknęłam, nie chcąc jej robić przykrości, bo nie czułam kompletnie nic. Jednak opuchlizna tak szybko, jak przedtem pojawiła się, teraz zniknęła.

Wróciłam po wczasach do domu, otworzyłam Nieznany Świat i pierwszym, co rzuciło mi się w oczy, było zawiadomienie o kursie Reiki prowadzonym przez Siostrę Mariuszę Bugaj.

I tak zaczęła się moja przygoda z Reiki... 

Jeśli coś bardzo ważnego ma się zdarzyć w naszym życiu, to jesteśmy prowadzeni "za rączkę". Pozwólmy na to!

Aktualizacje: IRENA MASS
CMS by Quick.Cms | Projekt i wykonanie strony: DISEGNO STUDIO | All rights reserved! 2014-2019
stat4u