Napisali o mnie » Opinie - fragmenty niektórych otrzymanych e-maili:

Opinie - fragmenty niektórych otrzymanych e-maili:

Dzień dobry Pani Ireno,

Słowami, którymi chciałabym podziękować Pani za nowe życie nie da się wyrazić mailem..na odległość ..Nie wiem czy wogóle są słowa,którymi mogłabym Pani podziękować za pomoc.Zmieniła Pani moje/nasze życie....Dzięki Pani znalazłam pracę marzeń...której (jak analizuję nie ma takich prac na rynku pracy-)Ponownie jesteśmy szczęśliwą,zdrową rodziną..wyszłam z ciężkiej depresji..gdyby nie Pani nie wiem jakby się to skończyło..Naprawdę chciałabym Panią uściskać i osobiście powiedzieć jak bardzo nam Pani pomogła...Jest Pani moim Aniołem...   (Magdalena T.)
 
WOW. Bardzo dziękuję. Pani zdolności są dla mnie niesamowite.  (Joanna K.)
 

Szanowna Pani,

Prosze przyjac zyczenia wszelkiej pomyslnosci w Nowego Roku.

Bardzo dziekuje za oczyszczenie domu, w ktorym mieszkam. Roznica jest ogromna. Moge pracowac, moge spac. (Małgorzata W.)

 

Chciałam jeszcze dodać (bo nie znalazłam możliwości wypowiedzenia się na Pani stronie), że działy się rzeczy niewiarygodne po Pani oczyszczaniu. Miałam straszne problemy z ludźmi w pracy, przypadki i zbiegi okoliczności działały zawsze na moją niekorzyść. Po oczyszczeniu nagle wszystkie osoby z mojego otoczenia (a była to więcej niż 1/3 całego zespołu, jakieś 8-10 osób) albo zniknęły. "Pomógł" też potem covid - nagle prawie wszyscy "życzliwi" znaleźli się w innej zmianie niż ja, wcześniej ktoś odszedł na l4, ktoś inny wyjechał, a jakieś 2 osoby z tego grona, które zostały na mojej zmianie, nagle o 180 stopni zmieniły swój stosunek do mnie (!), jedna z nich, do tej pory pomawiająca mnie i bardzo trudna we współpracy niemalże zaczęła mnie przepraszać. Tak jak poprzednio zbiegi okoliczności działały przeciwko mnie, tak po oczyszczeniu stało się dokładnie na odwrót. Jestem Pani za to bardzo wdzięczna, przez relacje w pracy popadłam w depresję, nie wiem, jak dalej funkcjonowałabym bez Pani pomocy.  (Bożena Z.)

 

Szanowna Pani Ireno,

Serdecznie dziękuję za pomoc w sprawie dot. uzależnienia syna, które było coraz większą udręką i wyniszczało całą naszą rodzinę. Nie skutkowały wszelkie sposoby i podejmowane przez syna terapie "na odczepnego". 
Po kontakcie z Panią zmiany zauważyliśmy dość szybko na różnych poziomach. Obecnie syn utrzymuje abstynencję i jest zmotywowany do zmian jak nigdy wcześniej. Jego zachowanie złagodniało, pojawiła się pokora i uczciwe zachowania po wielu miesiącach wrogości, zaślepienia na własne błędy i agresywnych zachowań. Teraz jest bardziej stabilny emocjonalnie, zaczął wyrażać ciepłe uczucia wobec najbliższych, znowu się uśmiecha i żartuje, podjął pracę i działania, prowadzące do naprawiania dawnych błędów, mimo, że kosztuje go to dużo  trudu. Stał się pomocny i wykazuje starania, by żyć lepiej i nie wracać do uzależnienia. Wcześniej mówił o beznadziei i bezsensie życia. Obecnie, pomimo tego, że wiele stracił i powrót do trzeźwej rzeczywistości jest okupiony gorzkimi konsekwencjami, wykazuje wytrwałość, zdrową determinację i radość z uwolnienia.
Każdego dnia dają się zauważyć pozytywne zmiany. Mamy poczucie, że odzyskaliśmy syna.
Z niewysłowioną wdzięcznością i jak najlepszymi życzeniami dla Pani
A.Z.
Aktualizacje: IRENA MASS
CMS by Quick.Cms | Projekt i wykonanie strony: DISEGNO STUDIO | All rights reserved! 2014-2019
stat4u