Rodzaje zabiegów » Masaż dźwiękiem Misami Tybetańskimi

Masaż dźwiękiem Misami Tybetańskimi

MASAŻ DŹWIĘKIEM MISAMI TYBETAŃSKIMI

W Tybecie wykonywany jest w klasztorach - przez mnichów - od tysięcy lat.

Znany jest w Europie od ok. 30 lat dzięki Peterowi Hessowi, nauczycielowi fizyki z Niemiec, który poznał w Tybecie tę metodę, uzyskał zezwolenie mnichów tybetańskich na nauczanie i przystosował ją do potrzeb ludzi Zachodu. Do Polski trafiła na przełomie sierpnia i września 1999 roku. Polega ona na nakładaniu na ciało (lub trzymaniu nad ciałem) mis o określonej wielkości, w określonych miejscach i porządku oraz delikatnym uderzaniu w nie.

Jest niezwykle przyjemną metodą inicjującą procesy samoleczenia organizmu, wspomagającą uzdrawianie z wielu chorób. Oddziałuje na poziomie fizycznym, odprężając i rozluźniając napięcie mięśni, odblokowując połączenia nerwowe, harmonizuje całe ciało, umożliwia subtelną pracę z emocjami, pozwala łagodnie oddziaływać na określone sfery psychiki, oczyszcza aurę, harmonizuje pracę czakr. Pomaga usuwać napięcia mięśniowe, blokady energetyczne, ułatwia rozpoznawanie i pokonywanie lęków oraz docieranie do głębin własnego wnętrza.

Doskonale wspomaga leczenie nerwic, stanów depresyjnych, zaburzeń łaknienia, oczyszczanie organizmu z toksyn, złogów, cyst i kamieni, łagodzi skutki wylewów, choroby Parkinsona, SM, łagodnie uśmierza ból, reguluje ciśnienie krwi, pomaga uwolnić się od nałogów. Doskonałe wyniki osiąga się przy stosowaniu masażu dźwiękiem w przygotowaniach przed - i poporodowych (okres ciąży, połóg, opieka nad noworodkiem), w pracy z dziećmi nadpobudliwymi, autystycznymi, z porażeniem mózgowym, pomaga również łagodnie przechodzić przez proces umierania - zarówno umierającym, jak i towarzyszącym im osobom.


Aktualizacje: IRENA MASS
CMS by Quick.Cms | Projekt i wykonanie strony: DISEGNO STUDIO | All rights reserved! 2014-2019
stat4u