Rodzaje zabiegów » Kąpiel w dźwięku gongu

Kąpiel w dźwięku gongu

KĄPIEL W DŹWIĘKU GONGU - SESJE

Na początku słyszysz miękkie, gardłowe brzmienie gongu. Kiedy wsłuchujesz się uważniej, zaczynasz mieć świadomość wielu tonów w jednym dźwięku. Dźwięki stają się coraz głośniejsze i głośniejsze i oczyszczają wszystko w Tobie i wokół Ciebie. Tak zaczyna się "Kąpiel w dźwięku gongu" - półgodzinna medytacja, a zarazem sesja dźwiękowa dostosowana do osobistych potrzeb. 

Fale dźwięku przenoszą Cię w przeszłość, w przyszłość, do innych krajów, a nawet do innych światów. 

Możesz doświadczać uczucia drżenia ciała (kiedy energia meridianów jest oczyszczana i równoważona), widzenia zadziwiających pulsujących kolorowych świateł przy zamkniętych oczach, widzenia szczegółów z Twojej przeszłości, uczucia wychodzenia z ciała, unoszenia się ponad nim oraz poczucia absolutnego spokoju i świadomości.

Terapia gongiem to metoda odzyskiwania radości i właściwych wibracji.

Czas rozwoju człowieka na poziomie rozwoju płodu wypełniony jest specyficznego rodzaju dźwiękiem, jaki powstaje w ciele matki. Ów głęboki dźwięk jest porównywalny z dźwiękiem gongu, gdyż oba przynoszą swoistą formę ukojenia. Podczas sesji człowiek odczuwając wibracje podświadomie przypomina sobie błogie i bezpieczne miesiące, które spędził w łonie matki.

Jest to wyższy stan. Zamykasz oczy, by ujrzeć, poczuć, różne poziomy ekstazy i oświecenia. Podczas doświadczeń z gongiem jesteś całkowicie świadomy, a jednocześnie całkowicie uśpiony w medytacji. Doświadczenie z gongiem polepsza naszą duchową jakość życia. Wywiera głębokie zmiany we wnętrzu. Podczas trwania dźwięku gongu znika poczucie ciała fizycznego, istnieje tylko wrażenie kosmicznej wibracji, umysł staje się bardzo jasny, jest poczucie łączności z wiedzą uniwersalną. Uzdrawianie gongiem prowadzi do uduchowienia i wewnętrznego oświecenia. Gong rozwija duszę bez pojęcia religii. Doświadczyć jego działania może zarówno ateista, jak i wyznawca każdej religii.

Aktualizacje: IRENA MASS
CMS by Quick.Cms | Projekt i wykonanie strony: DISEGNO STUDIO | All rights reserved! 2014-2019
stat4u