Rodzaje zabiegów » Egzorcyzmy

Egzorcyzmy

EGZORCYZMY

Co to jest agresja energetyczna?

Już od dawien dawna ludzie zajmowali się czarną magią. Współpracowali z demonami, rzucali klątwy, uroki, przekleństwa.

Bardzo często jest tak, że nie jesteśmy niczemu winni. Wystarczy, że mamy lepszy samochód, mieszkanie lub układa nam się w małżeństwie i to już może być powodem do zazdrości. Każda klątwa, czy urok spełnia się.

Trzeba mieć spore pojęcie w dziedzinie ezoteryki, aby nie paść ofiarą złego życzenia. Klątwa oparta na czarnej magii działa praktycznie natychmiastowo i może trwać latami. Może nawet działać w następnych pokoleniach, a my nie będziemy wiedzieli z jakiego powodu tak cierpimy. Na pewno zdarzyło ci się, że ktoś pochwalił twoje rośliny, bądź zwierzę, czy samochód i dosłownie chwilę później rośliny więdną, zwierzę choruje, a samochód w niewytłumaczalny sposób odmawia posłuszeństwa. Są to ludzie, którzy posiadają tzw. "złe oko". Mogą dokonywać tego z pełną świadomością lub nieświadomie. To do nich wróci lecz niestety my też cierpimy.

Co to są byty astralne i jak mogą się "przyczepić"?

Byt to energia niematerialna, duch osoby zmarłej, który żywi się energią istoty żywej, powodując zaburzenia typu moralnego, myślowego, wyobrażeniowego (omamy), ciągnąc energię życiową i powodując choroby.

Wbrew pozorom bardzo prosto jest paść ofiarą podłączenia. Wystarczy, że nagle zachorowaliśmy na coś lub mieliśmy wypadek. Nasza aura ulega poważnemu osłabieniu, co jest zachętą dla larw astralnych. Są to tzw. przypadkowe podłączenia. Innym przykładem może być "zabawa" w wywoływanie duchów. Nawet jeśli było to bardzo dawno temu, nie oznacza to, że nic nie pozostało przy nas. Na wywoływanie duchów nie ma przepisu jak na ciasto. Wystarczy chęć i mimowolne wypowiadanie słów. Każde słowa mają moc.

Inny przypadek to złe życzenie kogoś, klątwa lub urok. Jeśli mamy silną aurę, to może uda nam się ochronić, ale nie zawsze tak jest. Takie złe życzenia wracają co prawda do osoby, która je wypowiada, lecz mimo tego odbijają się też na nas. Są ludzie (szczególnie na wsi), którzy robią to za pieniądze, a są też tacy, którzy znajdują np. w internecie, czy w różnych księgach specjalne formuły magiczne, które mają nam zaszkodzić. Nawet wypowiedziane w naszą stronę - w chwilach silnych emocji słowa, czy przekleństwa mogą działać jak klątwa.

Jak dowiedzieć się czy posiadam w mojej aurze jakieś byty?

Sprawdzenie polega na wykryciu, czy nasza aura jest czysta. Jest to bardzo ważne, gdyż bardzo często całkowicie nieświadomie człowiek nosi przyczepione byty, które niszczą nasze życie i zdrowie. Taki byt pobiera z nas energię, która powinna być spożytkowana na utrzymanie w zdrowiu naszego organizmu.

Kto może mnie oczyścić?

Tylko i wyłącznie sprawdzony egzorcysta (także świecki). Taki egzorcysta musi mieć ogromną siłę i być nim z powołania. Egzorcyzm jest jedynym rytuałem, który można wykonać na prośbę innej osoby.

Mnie to na pewno nie spotkało.

Bardzo bym chciała i wierzę że tak jest, ale czy masz tego pewność? Jeśli nie wierzysz w byty, duchy i opętania, to nie znaczy, że ich nie ma. Prądu też nie widać, a jak chcesz się przekonać, że jest - to włóż palce do gniazdka. Gwarantuję, że efekt poczujesz.

Jest kilka symptomów, które wskazują na to, że jesteśmy pod wpływem istot astralnych:

 • silne negatywne nastawienie
 • depresja, pogłębiająca się
 • gwałtowne zmiany nastroju
 • brak opanowania
 • dążenie do zrobienia sobie krzywdy
 • samookaleczenia
 • agresja
 • tendencje samobójcze
 • choroby przewlekłe np. nowotwory, AIDS, choroby psychiczne itp.
 • niska odporność organizmu na różnego rodzaju infekcje
 • nałogi
 • nadużywanie alkoholu, narkotyków
 • nadmierna pobudliwość seksualna
 • częsta zmiana partnerów
 • agresja wobec chrześcijaństwa i symboli uważanych za święte
 • słyszenie różnych głosów
 • dziwne wizje oraz niekontrolowane zachowania
 • powtarzające się koszmarne sny

Gdy dziecko padnie ofiarą złego ducha, ma:

 • zły stan zdrowia
 • jest nadmiernie pobudliwe
 • reaguje agresją lub lękiem na wpływy otoczenia

Nie ma znaczenia, czy osoba ma kilka miesięcy, czy 90 lat. Czy jest to noworodek, czy staruszek. Małe dzieci są bardziej narażone na wszelaką agresję energetyczną, ponieważ ich aura jest piękna i czysta, ale bez ochrony. Ochronę dla nich stwarza pole auryczne rodziców. A co jeśli są oni pod wpływem bytów? Wtedy zaczynają się problemy zdrowotne małego człowieka.

Jeśli któreś z powyższych objawów możesz przypisać sobie, to radzę dla własnego zdrowia sprawdzić się. Korzyści z tego tytułu są ogromne. Nie myśl o tym, że nareszcie skończą się Twoje problemy ze zdrowiem, raczej pomyśl, że w końcu odmienisz swoje życie, uwalniając się od negatywnych energii. Oczywiście takiego sprawdzenia może dokonać każdy energoterapeuta, bioenergoterapeuta, osoby jasnowidzące, jasnoczujące lub każdy egzorcysta. Nie musisz wcale zwracać się z tym do mnie, ale jeśli czujesz, że coś jest nie w porządku, to zwróć się do kogoś o pomoc.

 

Jeśli jednak zwrócisz się do mnie, cały zabieg będzie obejmował:

usunięcie bytów, duchów, demonicznych energii,

usunięcie negatywnych myślokształtów, larw astralnych i mentalnych,

usunięcie pasożytów umysłu,

usunięcie "wdruków" czyli nieprawidłowych przekonań wpojonych przez inne osoby,

usunięcie klątw i obciążeń karmicznych,

usunięcie nieharmonijnych programów i wzorców,

odcięcie nieharmonijnych osób i wypalenie podłączeń,

uzdrowienie nieharmonijnych relacji z innymi osobami,

usunięcie magii, oddalenie „pecha”,

oczyszczenie energetyczne ciała fizycznego i wszystkich ciał subtelnych,

oczyszczenie i przywrócenie prawidłowej pracy wszystkich meridianów i czakramów,

odcięcie wszelkich podłączeń wyprowadzających energię z aury, 

oczyszczenie indywidualnej przestrzeni. 

Jeśli jednak tylko oczekujesz, że napiszę lub powiem o wszystkim, co jest przy tobie - to się mylisz.  

Jeśli powiem: tylko nie myśl o różowym słoniu, co od razu zobaczysz? Różowego słonia właśnie, bowiem taka jest natura umysłu człowieka. A -

w świecie energii o czym myślisz, to właśnie dokarmiasz swoją energią i przyciągasz do siebie. Jeśli słyszysz nieznane określenie, też o tym myślisz usiłując zrozumieć

- i... znowu przyciągasz takie energie.

Jeśli nie chcesz mieć w domu żadnej ćmy - nie zapalaj światła w nocy przy otwartym oknie.     To działa tak samo.

Aktualizacje: IRENA MASS
CMS by Quick.Cms | Projekt i wykonanie strony: DISEGNO STUDIO | All rights reserved! 2014-2019
stat4u